Přeskočit navigaci

Podrobné informace o výrobku

Křepelka japonská - vše pro chov » Líhně pro křepelky
Líhně pro drůbež » Líhně

Líheň MG 70/100 FAMILY Automat

Kód zboží: 0082

Líheň MG 70/100 FAMILY Automat
Zvětšit obrázek

Vaše cena: 17 650 Kč s DPH

Dodání (dnů): 1

Popis

Líheň MG 70/100 FAMILY

  1. Líheň MG 70/100 FAMILY je první z řady inkubátorů MG, které jsou speciálně navrženy tak, aby mohly pracovat v týdenním cyklu
  2. Líheň obsahuje dvě výkyvná plata a jeden koš pro dolíhnutí
  3. Současně s jednoduchým ovládáním dosahuje optimálního výkonu inkubace

Technické parametry:

  1. 450x580x430mm
  2. Váha 22,5kg
  3. Jmenovitý příkon 100W
  4. Napájení 220 - 230V, 50Hz
  5. Kapacita vajíček v inkubátoru: slepice, kačena 70+35, bažant 80+45, křepelka 300+150, krůta 60+30, husa 18+9

Inkubační částí líhně nazýváme výkyvné koše kde probíhá inkubace vajíčka - u slepic 1 - 19 den, posléze se musí vajíčka ručně přemístit do spodního kontejneru kde probíhá poslední fáze inkubace , tedy do líhně. Zde se již, 20 - 21 den vajíčka neotáčejí, ale je vhodné je pokropit vlažnou vodou! Tím se závěrečný proces líhnutí urychlí.

Automatické otáčení vajec v inkubátoru zajišťuje speciální mechanismus osazený flexibilními koši s kovovým lůžkem, které jsou navrženy tak, aby mohly pojmout vejce různých rozměrů. Jednotlivá plata s výkyvnými koši jsou lehce vyjímatelná, což usnadňuje chlazení vajec vodní drůbeže, které je třeba každý den na 1/2 - 1 hodinu vyjmout z líhně, nechat vychladnout a pokropit. Při opětovném zakládání je třeba dbát na to, aby trn společného táhla zapadl do drážky unašeče. Je to snadno proveditelné, protože náklon koše orientujeme podle ostatních podlaží. Vysokou kvalitu kromě špičkové elektroniky zajišťují také laminované materiály, ze kterých je líheň postavena. Kromě pevnosti a snadného a kompletního čištění především udržují stálou teplotu uvnitř přístroje, protože mají velmi dobrou izolační schpnost. Okénko ve dveřích zajišťuje dokonalý výhled do prostoru inkubátoru. Horizontální ventilátor v zadní části líhně pro rovnoměrné rozložení tepla zajišťuje jemné větrání a odvod kysličníku uhličitého přes ventilační otvory. Jeden z otvorů je opatřen šíbrem. Analogový elektronický termostat vysoké kvality s desetinnou přesností, snadné nastavení potenciometrem. Odečet teploty prostřednictvím přesného lihového teploměru v desetinách stupně s vyměnitelným úložištěm.

Doporučte přátelům | | ↑Nahoru