Přeskočit navigaci

Podrobné informace o výrobku

Inkubátory pro plazy

Líheň inkubátor pro plazy Lucky Reptile Herp Nursery II.

Kód zboží: 0085

Líheň inkubátor pro plazy Lucky Reptile Herp Nursery II.
Zvětšit obrázek

Vaše cena: 4 950 Kč s DPH

Dodání (dnů): 1-3

Popis

Nejpopulárnější inkubátor mezi evropskými chovateli je vyráběn již v druhé modelové verzi, která rovněž využívá technologii Peltierova článku, jenž umožňuje jak vyhřívání, tak i ochlazování vnitřního prostoru inkubátoru.

Díky tomu může být zařízení používáno pro inkubaci vajec, ale i pro hibernaci plazů. Rozmezí vnitřní teploty je zhruba mezi 5 až 60°C, ale tato teplota také závisí na teplotě okolí. Vestavěný digitální termostat umožňuje nastavení teploty po 1°C. Prosím pozor! Teplota zobrazovaná na displeji se může mírně lišit od skutečné teploty uvnitř inkubátoru, proto doporučujeme dodatečnou kontrolu teploty externím teploměrem.

Inkubátor Herp Nursery II. nabízí nejen více prostoru než jeho předchůdce, ale je také vybaven vnitřním osvětlením a průhlednými předními dveřmi. Největší výhodou a inovací je však systém, který dovolí inkubátoru automatické přepínání mezi vytápěním a chlazením. Tuto funkci ocení chovatelé zejména v letních měsících, kdy bude inkubátor v případě vysoké teploty okolí snůšky automaticky ochlazovat na nastavenou teplotu.

Součástí balení je také přípojka pro zapojení inkubátoru v autě. Díky této vymoženosti je nyní převoz choulostivých zvířat či snůšek plazů hračkou.

Je však nutno předeslat, že se nejedná o plně profesionální inkubátor, který je schopen udržovat teplotu přesně na desetiny stupně. I přesto se však jedná o nejprodávanější model inkubátoru v Evropě, který oceňují tisíce profesionálních i amatérských chovatelů.

Nyní nově! Stávající model je mírně větší a vybaven dvěma policemi, nabízí tedy více místa pro krabičky se snůškami.

Doporučte přátelům | | ↑Nahoru